Wszystko na temat ODBLOKU!

Odblok

– to pojecie przewija sie czesto na forach, na siłowni. Wiekszość poczatkujących nie slyszała o tym pojęciu nigdy. Poczatkowe lata dopingu to zazwyczaj bimbanie sobie z odblokiem bo przecież organizm jest młody i sam sobie poradzi , sam się odbuduje.

Nistety mam zla wiadomosc – gówno prawda- nie poradzi sobie sam przez długi czas. Najczęsciej pytacie czy po metce trzeba odblok ? Bo to tylko 100tabletek niewinnych i chyba nie trzeba? Jednak trzeba i to koniecznie z dwóch wazżych powodów:

1. Organizm potrzebuje by przywrocic prawidlowa prace hormonow , ma to wplyw na plodnosc, na psychike, a nawet na to na czym wam zalezy najbardziej czyli na waszej naturalnej anabolicznej maszynerii, czyli mowiac krotko jak hormony beda slabe to formy nie zrobicie.

2. Nie odblokowujac swojego organizmu, wszystko co zdobyliscie na cyklu zniknie.

Innym problemem zwiazanym z odblokiem jest to ze wielu woli oszczedzic pare zl na tym jakze waznym czynniku cyklu. Czesto pytacie tez czy po testosteronie wystarczy np 10tab clomidu? niestety nie. Po każdym testosteronie trzeba odblokować przysadkę oraz jądra.

Clomid- odblokuje wasza przysadkę, min 20tab, optymalnie 30tab

HCG– odblokuje wasze jadra, znowu beda normalnej wielkosci a takze zaczna ponownie produkowac naturalny testosteron. Min 2op sa potrzebne na odblok, po dluzszych cyklach powyzej 12tyg min to 4x hcg

Prawda jest taka że jeżeli kogoś nie stać na porządny odblok, nie powienien brać się rownież za sterydy, bo to bedzie błedne koło. Odblok to bardzo ważna sprawa, ponieważ po kilku cyklach z brakiem odbloku lub takim po kosztach…to za kilka lat niestety u wielu osob kończy się to rozregulowanymi hormonami i to już na zawsze, a w gorszych przypadkach zanikiem libido i bezpołodnościa.
Także radzę wszystkim bardzo poważnie zastanowić sie nad tym tematem i

w razie wątpliwości lub pytań piszcie smiało do nas

, odpowiemy, podpowiemy jak prawidłowo przeprowadzić odblok.

W nastepnych artykulach opiszemy inne leki z zestawu odblokow jak: proviron, tamoxifen, anastrazol, cabaser.

Wszystko dostepne u nas www.najlepszekoksy.com

Sending
User Review
0 (0 votes)
Powrót do wszystkich wpisów


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone