Turanabol

Turanabol – co to jest?

Turanabol to pochodna testosteronu jego pełna nazwa to Chlorodehydromethyltestosterone. Jest to steryd anaboliczny, jednak daje także niewielkie efekty androgeniczne. Poziom androgenny tego sterydu jest bardzo niski i został on uzyskany przez zmianę struktury chemicznej testosteronu. Został on opracowany, aby pomagać ludziom z AIDS zmniejszać skutki wyniszczenia organizmu. Dobrze radził sobie z tym zadaniem, ponieważ nie jest on aromatyzujący i nie zatrzymuje wody w organizmie. Jeżeli chodzi o sportowe wykorzystanie Turanabolu, to niestety jest on słabszy od Metanabolu i stosując go nie uzyskuje się aż tak spektakularnej siły. Niemniej jednak ma całkiem sporo innych zalet.

A jakie są to zalety?

Przede wszystkim dzięki temu, że stosuje się Turanabol, można w zaledwie kilka tygodni wypracować mięśnie, których jakość będzie naprawdę bardzo dobra i które będą pozbawione nadmiaru wody. Także wytrzymałość jest czymś, co można zyskać stosując Turanabol. W zasadzie efekty są różne, w zależności od wielkości dawek, jakie się przyjmuje.

A jak duże są dawki Turanabolu, które się przyjmuje?

Te wahają się od 20 do nawet 50 mg na dzień. Dużo zaawansowanych osób stawia na przyjmowanie tych większych dawek, ponieważ po nich przyrosty mięśni doskonałej jakości oraz siły są znacznie większe, a skutki uboczne nie występują przy takich dawkach. Nic dziwnego, że tak wielu sportowców dla których liczy się jakość i siła stosuje właśnie ten specyfik. Produkt mogą stosować także kobiety.

Ile trwa cykl przyjmowania Turanabolu?

Przeważnie osoby stosują go od 6 do 8 tygodni. W trakcie jego przyjmowania można wspomagać się także suplementami takimi, jak Clenbuterol czy Anavar. Z tymi suplementami efekty stosowania Turanabolu pojawią się znacznie szybciej. Steryd ten powinien być stosowany na czczo, na pusty żołądek.

Nie należy jednak zapominać o przeciwwskazaniach. Nie powinny go zażywać osoby które:

– mają zbyt młody wiek

– są kobietami w ciąży oraz karmiące piersią

– chorują na niewydolność wątroby oraz osoby z rakiem nerek

Jeżeli więc interesuje cię dobrej jakości masa mięśniowa oraz siła, to ten produkt będzie świetnie nadawać się do tego celu. Także dla osób początkujących, dopiero zaczynających swoją przygodę ze sterydami. Zastanawiasz się gdzie możesz kupić wysokiej jakości Turanabol?

Napisz do nas! Polecamy zwłaszcza Turbobol od Shree Venkatesh, Tura od Clinix Pharmax czy też Turanabol zarówno od Alpha Zeneca, Royal Pharma czy też Balkan Pharmaceutical.

Pamiętaj również, że sterydy to nie zabawki. Każdorazowo należy dokładnie przeczytać ulotkę oraz sięgnąć po poradę specjalisty lub lekarza.

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
GAIATURBOL od GAIACORE PHARMAGAIATURBOLGAIACORE PHARMA10mg/1tab60tab100zł
Turbobol od Shree VenkateshTurbobolShree Venkatesh10mg/1tab100tab200zł
Turanabol od Alpha ZenecaTuranabolAlpha Zeneca10mg/1tab100tab170.00 zł
Turanabol od Balkan PharmaceuticalTuranabolBalkan Pharmaceutical10mg/tab100tab200.00 zł
TURI-PRO od KUWAIT PROTURI-PROKUWAIT PRO10mg/1tab100tab160.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone