Tren Hexa / Enan / Mix

Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate to naprawdę potężny steryd anaboliczno-androgenny dostępny na rynku. Doskonale sprawdza się on, jeżeli marzy się o świetnie wyrzeźbionej sylwetce. Stosuje się go w trakcie cyklu redukcyjnego. Jego siła jest tak wielka, że w środowisku uznawany jest za najpotężniejszy ze wszystkich sterydów tego typu. Przyjmuje się go w formie zastrzyków.

Trenbolone Hexa to przedłużony ester Trebolone. Jego aktywność w organizmie ludzkim może trwać nawet do 7 dni. To sprawia, że zastrzyki z tego sterydu mogą być robione w dłuższych odstępach czasu. A co dokładnie można zyskać, wstrzykując sobie ten specyfik? Otóż doskonale profiluje on muskulaturę. Osoby lubiące estetyczne sylwetki będą bardzo zadowolone z tego, jakie efekty uzyskają, stosując właśnie ten steryd. Idealnie nadaje się do używania tuż przed zawodami.

Przy stosowaniu preparatów posiadających Trebolone Hexa można mieć pewność, że muskulatura nie spadnie nawet wtedy, gdy będzie ostra redukcja. Poza tym stosowanie tego sterydu nie wywołuje retencji wody w organizmie. Mięśnie zatem są suche i twarde – idealne na zawody!

A w jaki sposób dawkuje się Tren Hexa? Przeważnie wykonuje się zastrzyki z jednej ampułki raz na 1 do 3 dni. Takie dawkowanie trwać powinno od 6 do 8 tygodni, po czym powinno się odstawić ten steryd. Warto jednak wiedzieć, że Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate powinni stosować wyłącznie ludzie zaawansowani, którzy od jakiegoś czasu zajmują się sportem bądź kulturystyką i niejeden steryd już przyjmowali.

Osoby początkujące powinny nieco poczekać ze stosowaniem tego środka, aż nabiorą doświadczenia w stosowaniu dopingu i ćwiczeniach. Preparat też nie powinien być stosowany przez kobiety, nawet te, które posiadają zaawansowanie w ćwiczeniach oraz przyjmowaniu innych sterydów. Tren Hexa mimo wszystko jest dla nich zbyt mocny.

Niemniej jednak każdy zaawansowany zawodnik może zacząć cykl tym sterydem. Efekty są zauważalne naprawdę szybko i nie znikają zaraz po odstawieniu preparatu.

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
GAIAHEXA od GAIACORE PHARMAGAIAHEXAGAIACORE PHARMA76.5mg/1amp10amp280zł
GAIATREN-AQ od GAIACORE PHARMAGAIATREN-AQGAIACORE PHARMA50mg/1amp10amp200zł
Trenanthate-200 od Shree VenkateshTrenanthate-200Shree Venkatesh200mg/1,5ml10amp400.00 zł
Trenbolone Enanthate od Alpha ZenecaTrenbolone EnanthateAlpha Zeneca150mg/1ml10amp250.00 zł
Parabolin od Alpha PharmaParabolinAlpha Pharma76,5mg/1,5ml10amp280.00 zł
Parabol od Shree VenkateshParabolShree Venkatesh76.5mg/1ml10amp300zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone