Tren Acetat

Trenbolone to naprawdę silny steryd, który niejednemu kulturyście sił się po nocach. Początkujący powinni go sobie odpuścić, zdecydowanie jest to środek, o którym powinni myśleć wyłącznie zawodnicy profesjonalni, którzy już od dobrych paru lat zajmują się sportem bądź kulturystyką. Niestety sporo osób za wcześnie chce skorzystać z tego preparatu.

A co takiego robi Tren Acetat, że tylu kulturystów i sportowców o nim marzy? Przede wszystkim buduje oraz kształtuje muskulaturę. Niemniej jednak głównie stosuje się go w celach redukcji. Warto jednak dodać, że w trakcie jego stosowania w organizmie nie odkłada się zbyt duża ilość wody. Przez to, że Tren Acetat nie aromatyzuje, to zawodowi zawodnicy biorą go tuż przed zawodami w celach przygotowawczych.

To co zdecydowanie wyróżnia Tren Acetat to jego działanie, które jest zarówno bardzo skuteczne, jak i szybkie. Wyrzeźbiona przez ten steryd muskulatura jest świetnej jakości – twarda i sucha z mocno uwidocznionymi żyłami. Zawodnik, który stosuje Tren Acetat, może mieć pewność, że jego przyrosty masy mięśniowej nie będą posiadały brzydko wyglądającej tkanki tłuszczowej. Osoba stosująca ten steryd wręcz czuje to, jak mocno wypełnione są jego mięśnie. Ogromną zaletą stosowania tego sterydu, jest także jego umiejętność blokowania procesów katabolicznych. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że powstrzymany zostaje rozpad komórek mięśniowych.

A w jaki sposób powinni go dawkować zawodnicy? Przeciętnie dzienna dawka wynosi od 75 do 150 mg. Produkt jest przyjmowany w postaci zastrzyków, a iniekcje powinny trwać przez około 8 do 12 tygodni. Należy pamiętać, że dawki te stosowane są przez profesjonalistów, którzy już naprawdę sporo lat trenują i mają za sobą wiele cyklów innych sterydów. Osoby początkujące powinny najpierw zdobyć nieco doświadczenia w treningu i w cyklach. Produkt nie nadaje się także dla ćwiczących kobiet, nawet tych zaawansowanych, trenujących od lat. 

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
GAIATREN od GAIACORE PHARMAGAIATRENGAIACORE PHARMA100mg/1amp10amp290zł
GAIATREN-AQ od GAIACORE PHARMAGAIATREN-AQGAIACORE PHARMA50mg/1amp10amp200zł
TRENAPLIX 100 od NANDA LABORATORIESTRENAPLIX 100NANDA LABORATORIES100mg/1ml10amp280zł
Trena-Med A od BionicheTrena-Med ABioniche100mg/1ml10ml220.00 zł
Trenbolone Acetate od Alpha ZencaTrenbolone AcetateAlpha Zenca75mg/1ml10amp260.00 zł
Trebol 100 od Shree VenkateshTrebol 100Shree Venkatesh100mg/1ml10amp300.00 zł
TREN.A-PRO od KUWAIT PROTREN.A-PROKUWAIT PRO100mg/1ml10ml220.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone