Sterydy – Tabletki czy zastrzyki? Co lepsze i co wybrać?

Które sterydy są lepsze? Te w tabletkach? A może te iniekcyjne? czy działają tak samo?

Zacznijmy od tego ze wielu z Was boi się sterydów iniekcyjnych ponieważ są wielkie obawy przed robieniem zastrzyków:)

Sterydy oralne czyli w tabletkach używane przez poczatkujących maja wielka przewagę na zastrzykami, ponieważ , bierzemy łykamy o wyznaczonych porach i po problemie, szybko i wygodnie. Niestety maja tez swoje wady , są bardziej toksyczne niż zastrzyki oraz mają słabszą przyswajalność.

10-20lat temu na pierwszy cykl wszyscy zaczynali od metanabolu lub winstrolu na początek, ponieważ każdy miał obawy przed zastrzykami, ale później gdy ktoś już spróbuje zastrzyków np z testosteronu to już wie ze bez tego żaden cykl nie ma sensu;)

Możemy się posłużyć przykładem:

1 Metanabol: występuje oczywiście w tabletkach jak i w zastrzykach, ta druga forma jest mniej popularna i trudniejsza do zdobycia. Każdy bierze popularna metkę w tabletkach i łyka jak cukierki, na pierwszy raz ok , nic się szczególnego nie dzieje, ale małolaci jak i niedoświadczeni koksiarze tak się napalają na efekty które są bardzo szybkie ze zamiast robić to prawidłowo:

4-5tyg metki, 2tyg odblok , przerwa 2-3miesiace minimum i powtórka

to robią tak:

5tyg metki, 2tyg przerwy , 5tyg metki, miesiąc przerwy, 5tyg metki… a potem flaki siadają, próby wątrobowe w kosmosie i dalsze komplikacje.

W wersji iniekcyjnej metanabol nie wchodzi tak bardzo na wątrobę i okolice, działa szybciej i mocniej. A jego wada czyli to ze trzeba wbijać, staje się zaleta ponieważ po 4tyg cyklu tyłek jest już tak podziurawiony ze na pewno będziecie chcieli odpocząć kilka tygodni i wyjdzie wam to na zdrowie. Dodatkowo polecam spróbować poczatkującym cyklu na inj metanabolu by zobaczyli jak błyskawiczne są efekty, nabicie mięśni woda jest ogromne:)

Metanabol injeckyjny jest trudno dostępny, ale możecie go bez problemu dostać na naszej stronie https://najlepszekoksy.com/clinic-pharmax/

Sending
User Review
0 (0 votes)
Powrót do wszystkich wpisów


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone