Primobolan

Primobolan jest sterydem, który może być przyjmowany zarówno w formie iniekcyjnej, jak też i pod postacią tabletek. Jednak to właśnie zastrzyki dają lepsze efekty i są mniej szkodliwe dla organizmu.

W Primobolanie znajduje się substancja aktywna Metanolon, która odpowiedzialna jest za anaboliczne działanie tego sterydu. Najczęściej Primobolan wykorzystywany jest do tego aby dobrze ukształtować sylwetkę oraz nadać mięśniom definicji. Steryd ten zaliczany jest do preparatów redukcyjnych i używa się go wtedy, gdy chce się poprawić swój wygląd oraz profil, nie zaś masę czy wagę.

Steryd ten jest uznawany w środowisku za jedną z najbardziej delikatnych substancji, jakie są dostępne. To właśnie dlatego tak często polecany jest osobom początkującym, amatorom oraz ćwiczącym kobietom. Jest to środek, z którym można rozpocząć swoją przygodę ze środkami dopingującymi. Aby do wyglądu mięśni dodać jeszcze jakieś przyrosty masy, Primobolan łączony jest z takimi sterydami, jak Testosteron, Dianabol, Anadrolon czy Winstrol.

A w jaki sposób dawkuje się steryd Primobolan? W organizmie, bez większych przeszkód tolerowane są dawki wynoszące od 100 do nawet 300 mg tygodniowo. Tyle specyfiku z pewnością sprawdzi się u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem bądź kulturystyką. Osoby, które mają już pewną wiedzę i kilka lat doświadczenia w braniu sterydów przyjmują zwiększone dawki tego specyfiku, sięgające nawet od 500 do 800 mg. A co z kobietami? One dawkują Primobolan w ilości od 50 do 100 mg tygodniowo. Cały cykl przyjmowania tego sterydu powinien łącznie trwać około 8 do 12 tygodni.

Jeżeli natomiast chodzi o odblokowanie, to powinno ono nastąpić po 10 do 14 dni od ostatniej iniekcji.

Primobolan jest środkiem, od którego warto jest rozpocząć swoją przygodę z dopingiem. Jest to substancja delikatna, dzięki której mięśnie stają się bardziej zdefiniowane i po prostu lepsze. Efekty używania tego środka są naprawdę fajne i utrzymują się na długo po odstawieniu go.

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
GAIAPRIMO od GAIACORE PHARMAGAIAPRIMOGAIACORE PHARMA100mg/1amp10amp300zł
Primobol 100 od Shree VenkateshPrimobol 100Shree Venkatesh100mg/1ml10amp320.00 zł
Primobol od Balkan PharmaceuticalPrimobolBalkan Pharmaceutical100mg/1ml10amp350.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone