Oxandrolon – opis, dawkowanie, z czym łączyć?

Oxandrolon to zdecydowanie jeden z tych sterydów, który jest bezpieczny. Jego działanie anaboliczne jest znacznie silniejsze od tego androgennego. Unikalna zdolność tego preparatu to stymulacja syntezy fosfokreatyny w komórkach mięśni. Dzięki temu znacznie przyspieszona zostaje ich regeneracja. Warto także wiedzieć o tym, że Oxandrolon przyspiesza także syntezę białek. Nie jest to środek najtańszy, ponieważ ceny Oxandrolonu wahają się między 300 – 500 zł za 100 tabletek to zdecydowanie broni swojąc cenę wysoką jakością oraz efektami. 

A z czym można łączyć Oxandrolon? Często łączy się go z Parabolanem, Primabolanem, Testosteronem czy hormonem wzrostu – dzięki takim połączeniom można uzyskać ładne przyrosty, jakościowych mięśni.

A w jaki sposób dawkuje się ten steryd? Przeważnie dawki sięgają od 20 do 60 mg dziennie, przy czym są one podawane w porcjach. Cykl przyjmowania Oxandrolonu trwa średnio od 4 do nawet 8 tygodni. Pierwsze efekty stosowania tego sterydu pojawiają się średnio już po zaledwie dwóch tygodniach jego stosowania.

W medycynie najczęściej wykorzystywany był w leczeniu chorych na AIDS, którzy nabawili się zespołu utraty masy beztłuszczowej ciała. Stosowany był także wśród osób z oparzeniami, czy pacjentów po ciężkich operacjach.

Steryd ten nie daje dużego przyrostu mięśnia, ale daje ogromną siłę i jest stosowany przede wszystkim przez profesjonalnych zawodników, którzy przygotowują się do zawodów. Zbudowane na Oxandrolonie mięśnie mają dobrą definicję i twardość. Są po prostu naprawdę dobre jakościowo.

W jaki sposób sytuacja natomiast ma się z odstawieniem tego środka? Cóż, środek ten nie zaburzenia układu podwzgórze-przysadka-jądra. Odblok nie jest więc w jego przypadku konieczny. Natomiast trzeba mieć świadomość, że środek ten jest brany w akompaniamencie innych sterydów, które już odblokowywać trzeba. Należy więc stosować taki odblok, który będzie zgodny ze sterydami, z którymi łączyło się Oxandrolon.

Warto wspomnieć także fakt, że Oxandrolon może być stosowany przez kobiety w dawkach od 10 do 25 mg dziennie. Przy takich dawkach panie są w stanie osiągnąć naprawdę zadowalające wyniki siłowe. 

TAGI: oxandrolon, oxandrolon cena, oxandrolon dawkowanie, oxandrolon efekty, oxandrolon sklep, oxandrolon gdzie kupić

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
OXANDRONE od NANDA LABORATORIESOXANDRONENANDA LABORATORIES10mg/1tab100tab380zł
OXAN-PRO od KUWAIT PROOXAN-PROKUWAIT PRO10mg/1tab100 tab300.00 zł
Oxandrolon od Balkan PharmaceuticalOxandrolonBalkan Pharmaceutical10mg/1tab100tabl440.00 zł
Oxanabol od Alpha PharmaOxanabolAlpha Pharma10mg/1tab100tabl450.00 zł
Oxandrolone od Alpha ZenecaOxandroloneAlpha Zeneca10mg/1tab100tab300.00 zł
Oxadrol od Shree VenkateshOxadrolShree Venkatesh10mg/1tab100tabl440.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone