Metanabol

Metanabol jest bardzo popularnym sterydem anabolicznym. Daje on naprawdę solidne i przede wszystkim szybkie efekty. Jest to środek zażywany nie tylko poprzez profesjonalistów z branży kulturystycznej, ale także przez amatorów. Każdy, kto chce uzyskać szybkie przyrosty masy mięśniowej, powinien spróbować Metanabolu właśnie. Jego stosowanie jest doustne, dlatego nie trzeba robić sobie nieprzyjemnych zastrzyków.

Jakie efekty można zyskać, przyjmując Metanabol? Bardzo duże! Po jednym cyklu możesz nabyć nawet do 10 kilogramów masy mięśniowej oraz całkiem sporo siły, która pozwoli ci na wyciskanie nawet o 20 kilo więcej na ławce. Trzeba jednak pamiętać aby w trakcie cyklu odpowiednio się odżywiać. Warto podkreślić też fakt, że Metanabol zwiększa syntezę białek i sprawia, że utrzymywany jest dodatni bilans azotowo. To wszystko pozwala rosnąć mięśniom w bardzo szybkim tempie. Nie ważne więc co zjesz, twój organizm będzie chciał to zmienić w mięśnie. Niemniej jednak należy pamiętać o odpowiedniej diecie, która jest niezwykle istotna.

A w jaki sposób dawkuje się Metanabol? Dziennie bierze się od 2 do nawet 5 tabletek, wszystko oczywiście zależy od tego, jak zaawansowana jest osoba, która przyjmuje ten steryd. Czas trwania cyklu to od 4 do 8 tygodni, chociaż najczęściej osoby stosują go 6 tygodni. A jak zażywać tabletki? Nie wszystkie na raz – trzeba podzielić je po równo na cały dzień, brać jedną co kilka godzin. Nie należy ich spożywać na pusty żołądek – zawsze trzeba przyjmować je wraz z posiłkiem. Cykle należy rozpoczynać od dawek niewielkich. W trakcie stosowania Metanabolu należy przejść na dietę wzbogaconą w białko.

Odblokowanie należy rozpocząć po 12 godzinach od przyjęcia ostatniej tabletki. W tym czasie należy przez 7 do 10 dni przyjmować 50 mg Clomidu.

Aby efekty stosowania Metanabolu zostały z tobą na dłużej, w ostatniej fazie cyklu powinieneś zacząć suplementację kreatyną, dzięki której twoje mięśnie zostaną na swoim miejscu. Trzeba o tym pamiętać, żeby nie zostać sezonowcem.

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
METHABOLONE od NANDA LABORATORIESMETHABOLONENANDA LABORATORIES10mg/1tab100tab95zł
Danabol-Balkan od PharmaceuticalDanabol-BalkanPharmaceutical10mg/1tab100tab120.00 zł
Alphabol od Alpha PharmaAlphabolAlpha Pharma10mg/1tab100tab100.00 zł
Vbol od Shree VenkateshVbolShree Venkatesh10mg/1tab100tab100.00 zł
Metanabol od Alpha ZenecaMetanabolAlpha Zeneca10mg/tab100tab90.00 zł
METHA-PRO od KUWAIT PROMETHA-PROKUWAIT PRO10mg/1tab100tab90.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone