Jak kupić oryginalne sterydy? Nie daj się nabrać na fejka!

Oryginalne sterydy a podróbki

Oryginalne Sterydy a podróbki, czyli jak nie kupić fake’a

Na rynkach istnieje tak wiele firm underowych produkujących tanie sterydy ze zwykłemu Kowalskiemu, który chciałby zacząć przygodę ze sterydami sprawia to straszny problem, bowiem jak wybrać odpowiednia firmę? która produkuje w fabrykach? a która w piwnicy na kolanie w brudzie?
Wiec może zacznijmy od tego czy warto inwestować w firmy legalnie produkujące, posiadające fabrykę i laboratorium w pełni profesjonalne? Czy może lepiej kupić firmę tania klepana przez Staszka w piwnicy, która jest 3-4 krotnie tańsza?
Nie bez powodu właśnie różnica ceny jest tak znacząca między aptecznymi firmami a underami. Dzieje się tak ponieważ producenci farmaceutyczni musza zainwestować ogromne pieniądze na badania, w produkcje a także testy. Wszystko w sterylnych warunkach, w białych rękawiczkach.

I właśnie za to płaci się pieniądze, za to że bezpiecznie możecie przyjmować te leki bez obawy o to ze coś jest niesterylne, o to ze trzeba będzie jechać na pogotowie, bo wdało się zakażenie itp.
Firmy, które specjalizują się w produkcji podrobionych leków, korzystają na tym, że wiele osób nie potrafi odróżnić oryginału od podróbki i wciskają na potęgę ten syf ludziom. W najlepszym przypadku będzie tam mocno zaniżone stężenie tej substancji, która powinna być. Lecz ten scenariusz jest rzadkością, ponieważ najczęściej do środka pchane jest nikomu nieznane dziadostwo. Na dodatek nieznane substancje zazwyczaj kosztują grosze a sprzedawane są później z setkami procent marży. To wszystko powoduje ze podróbek nigdy nie uda się wyeliminować, będzie ich tylko więcej i więcej.

Najczęściej podrabiane anaboliki to te które są drogie, lub maja nazwę znanego na cały świat koncernu farmaceutycznego, np.:

Bayer- na czarnym rynku można spotkać metanabol, dekę, testosteron, oxandrolon i kilka innych z Primabolanem na czele- wszystko to podróbka, jak ktoś wam zaoferuje to od razu odmówcie, bo tylko wyrzucicie pieniądze do kosza.

Galenika-oryginalny testosteron tej firmy można kupić, ale tylko w Serbii osobiście w aptece. Po czarnym rynku krąży kopia testosteronu enanthate i propionatu tej firmy. Jest kilka rodzajów tych podróbek, w niektórych jest testosteron tylko w zaniżonym stężeniu, w innych nikt nie wie, strach to wbić.

Aburaihan- oryginalny testosteron tej firmy do dostania tylko w renomowanych sieciowych aptekach w Turcji, reszta aptek ma już kopie a co za tym idzie to co na czarnym rynku to już totalna podróbka. Dla przykładu 1amp tego testosteronu kosztuje w aptece 13-15zl dodać do tego trzeba prowizje tego kto by to przemycił do Polski, a następnie prowizje sprzedawcy i następnych, i następnych, na końcu cena powinna kosztować 30zl. A jaka cena jest na czarnym rynku? ok 12zł. Wniosek wysuńcie sami.

Akrihin- ruska metka-przez wieki na naszym rynku, ludzie kupowali i myśleli ze to słynna ruska metka a tu niestety, marna próba wskrzeszenia drugiej najlepszej metki w historii, czyli Bioreactora, którego nie ma jakieś 15lat. Jeżeli ktoś powie wam ze ma starą dobra ruską metkę to macie 100% pewności ze was oszukuje. Tu mogę dodać ten sam fakt z Polska metka z Jelfy, która przez wielu była najlepsza metka na całym świecie. Potwierdzają to zawodnicy, którzy przyjeżdżali specjalnie do Polski właśnie po ten mityczny środek. Niestety nie jest już produkowany od wielu lat.

NORMA-z tej greckiej firmy są chyba najstarsze podróbki- deka i test enan od ponad 15lat do dnia dzisiejszego są na naszym i zachodnim rynku oferowane jako org. Także jeśli takie coś spotkacie to unikajcie, bo tam nic dobrego nie ma.

ZAMBON- Stara hiszpańska firma, która produkowała najlepszy winstrol iniekcyjny na świecie. Tyle ze ta produkcja zakończyła się co najmniej 20la temu, lecz na czarnym rynku dalej można spotkać ten produkt, oczywiście nie ma on nic wspólnego z winstrolem.

Także jak widzicie podróbek na rynku jest wiele, znacznie więcej niż zostało to wymienione w artykule. Poniżej kilka wskazówek jak się wystrzegać i zapobiegać przed nabyciem takiego podrabianego towaru:

Po pierwsze: Kupuj najlepiej w aptece, jeśli nie masz takich możliwości i szukasz osiedlowego dilera lub na siłowni to niech nie będzie to pierwszy lepszy (większy:) , bo większość to sprzeda wam najgorsze g**** i ładnie uśmiechając się powie ze to najlepszy towar na świecie.

Po drugie: Jeżeli obie opcje zawodzą to jest na to sposób, jeżeli diler powie o części środków które ma w ofercie ze są słabe bądź niewiadomego pochodzenia to będzie dobry znak.

Po trzecie: Można także kupić poprzez Internet, tu ryzyko również jest, ponieważ nie brakuje ważniaczko którzy tylko czekają zęby was okraść lub oszukać.

Po czwarte: Na szczęście są sprawdzone strony takie jak nasza www.najlepszekoksy.com gdzie dostaniecie rzetelne informacje, najlepszej jakości sterydy, środki na odblok ale i ogromna dawkę wiedzy, oraz możliwość konsultacji z nami, tak by cykl był bezpieczny oraz udany, a klient na końcu zadowolony z usługi. Oczywiście liczymy na to ze zadowolony klient powróci do nas ponownie. W ten sposób wszystkie strony są zadowolone i szczęśliwe.

Jeżeli chcecie mieć 100% pewności co do legalizacji, oryginalności i sterylności sterydów to z czystym sumieniem mogę polecić dwie obecnie najlepsze firmy na rynku:

-Nanda Laboratories
-Shree Venkatesh

Obie marki to legalnie zarejestrowane firmy farmaceutyczne, które posiadają profesjonalny sprzęt, fabrykę i wyszkolonych naukowców.

Jeżeli kogoś nie stać na produkty tych firm to musi brać pod uwagę ze tanie underowe marki mogą zawierać zanieczyszczenia i inne rzeczy, których nie chcecie wbijać w swoje ciało. Niestety jest wiele osób dla których liczy się tylko cena a to bardzo złe podejście, ponieważ długofalowo można sobie zrobić krzywdę. Oszczędność to i tak nie będzie, ponieważ zazwyczaj w underowych sterydach sa mocno zaniżone stężenia danych produktów. Wiec np. myślicie ze wbijacie 250mg enana a tu niespodzianka i jest 120mg a potem się zastanawiacie czemu nie działa…
Na koniec jeszcze dwa słowa o magicznych środkach firm z AMERYKI jak np. Bioniche i Biosira. Obie firmy w wersji oryginalnej to mimo tego ze są bardzo dobre i to potwierdzone przez wielu profesjonalnych kulturystów, to niestety wersje amerykańskie nie trafiają do Polski. U nas i w krajach Europy jest dostępna tylko podróbka, działająca owszem, ale dalej jest to tylko kopia.

Na koniec prośba do Ciebie drogi czytelniku, jeżeli dowiedziałeś się czegoś nowego z tego artykułu to podziel się nim ze znajomymi i nagrodź nasza prace w postaci zakupów w naszym sklepie, gdzie zawsze możesz liczyć na najwyższej jakości obsługę i profesjonalne porady dotyczące sterydów, diety, treningu i suplementacji.

Sending
User Review
4.63 (8 votes)
Powrót do wszystkich wpisów


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone