HGH – hormon wzrostu

HGH to inaczej ludzki hormon wzrostu. Hormon ten odpowiedzialny jest za wzrost tkanek w organizmie, a także za ich regenerację. Mogą z niego korzystać nie tylko sportowcy czy kulturyści, ale także inne osoby. HGH przez niektórych jest nazywany nawet hormonem młodości, ponieważ najwięcej go produkuje organizm młodej osoby właśnie. A w jaki sposób działa HGH dla sportowców i kulturystów? Przede wszystkim powoduje rozrost mięśni dobrej jakości. Osoby, które go stosują, posiadają idealnie wyrzeźbione mięśnie, a efekty stosowania HGH są bardzo trwałe. Ludzie, którzy biorą ten hormon, wyglądają niczym super bohaterowie. A jak długo powinien trwać cykl przyjmowania ludzkiego hormonu wzrostu?

Przeważnie cykl przyjmowania HGH trwa kilka tygodni. W tym czasie powinno się przyjmować do 8 mg substancji. A co dokładnie daje przyjmowanie ludzkiego hormonu wzrostu? Czego dokładnie można spodziewać się po cyklu przyjmowania właśnie tego hormonu? Cóż, HGH jest odpowiedzialny za maksymalny rozrost każdej komórki mięśniowej w ciele, po czym sprawia, że komórka dokonuje podziału, a następnie sprawia, że nowopowstałe komórki również rosną maksymalnie. Za pomocą HGH można zatem doprowadzić do powstawania całkowicie nowych włókien mięśniowych. HGH jest więc idealnym zamiennikiem dla zwykłych sterydów i działa znacznie lepiej niż one. Warto zatem zainteresować się preparatami właśnie z tym hormonem.

Dzięki przyjmowaniu HGH możesz zatem spodziewać się, że przybędzie ci sporo masy mięśniowej oraz tężyzny fizycznej. Dla osób uprawiających sporty wysiłkowe oraz dla kulturystów jest to jednak z bezpieczniejszych metod na rozrost mięśni oraz ich wytrzymałość. Niektórzy uważają, że jedynym minusem tego hormonu jest jego cena. Niemniej jednak jest dobrze dostępny na rynku, więc każdy kto chce, może zainwestować w kurację z ludzkiego hormonu wzrostu.

Warto także podkreślić, iż korzystać z niego mogą nie tylko mężczyźni, ale także kobiety, jest to bezpieczny hormon, który powoduje niewiele skutków ubocznych.

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
Ansomone od Ansomone AnsomoneAnsomone10iu100iu1500.00 zł
Genotropin 5,3 od PfizerGenotropin 5,3Pfizer36iu1szt800.00 zł
Somastrong premium od HGHSomastrong premiumHGH10iu100iu1200.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone