HGH- HORMON WZROSTU- MAGICZNY ŚRODEK? CZY TO TYLKO MIT?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o hormonie wzrostu HGH

O hormonie wzrostu można napisać wiele, ale poczatkującym tak obszerne informacje nie będą potrzebne ponieważ łatwo się pogubić o tej obszernej i dosyć zagmatwanej wiedzy z poziomu biochemii i nie tylko, dlatego przedstawię najważniejsze ogólniki po których będziesz wiedział czy chcesz w to wejść czy nie.
Na początek wzmianka o tym ze hormon wzrostu należy przyjmować ciągle przez okres min 6mce , mniejszy okres nie ma sensu zwyczajnie, im dłużej bierzemy hormon tym lepiej , tym jego działanie jest bardziej odczuwalne a efekty lepsze. Jest taka niepisana zasada, ile czasu można brać hormon wzrostu? odpowiedz- do póki masz pieniądze:)
Dobrym przykładem na wieloletnie używanie hormonu wzrostu jest Sylvester Stallone który obecnie ma 72lata! A jak możecie zobaczyć w ostatnich jego filmach jak np. Niezniszczalni wygląda on lepiej niż większość 30latkow. To właśnie zasługa hormonu, ale również diety i treningów.
Teraz kilka najważniejszych zalet hormonu wzrostu:

1.Czy Hormon wzrostu spala tkankę tłuszczowa?

Tak spala i to miejscowo! Tam gdzie jest podawany tam najbardziej nasilone spalanie tkanki tłuszczowej. Im dłużej hormon jest podawany tym bardzo duża szansa na spalenie większości tłuszczu jaki posiadacie. U ludzi z już w miarę niska zawartością tłuszczu hormon daje dodatkowe benefity w postaci tego ze nie musza specjalnie przestrzegać diety a i tak się nie będą zatłuszczać.
Czasami na filmikach z YT widać jak kulturyści objadają się na potęgę fast foodami itp i się nie zalewają? poza nakręconym w kosmos metabolizmem to właśnie hormon wzrostu powoduje to ze się nie zalewają i mogą jeść do oporu, ale niestety nie mogą o tym mówić oficjalnie i wciskają bajki o diecie itp.

2. Czy hormon wzrostu buduje mięsnie?

Tak, dokładniej to działa tak ze replikuje już posiadane tkanki miesi nowe i powoduje to ze macie większa ilość mięśni która w następstwie ciężkiego treningu dodatkowo jeszcze rosną. Na taki efekt niestety nie można liczyć po 2-4 miesiącach kuracji hormonem, to dopiero następuje po dłuższym używaniu, dlatego wart brać jak najdłużej.

3 Czy hormon wzrostu odmładza?

Tak, hormon wzrostu w bardzo dużym skrócie, sprawia ze skora staje się gładsza, cale ciało się lepiej i szybciej regeneruje oraz ciało staje się bardziej witalne, ma więcej energii.

DAWKOWANIE HORMONU WZROSTU:

minimalne po którym zaczynami czuć jakiekolwiek działanie to 3jednostki dziennie
optymalne dla poczatkujących i średniozaawansowanych 5jednostek dziennie
maksymalne rozsądne to 8jednostek i tutaj już podzielone na 4jednostki tuz przed snem oraz 4jednostki zaraz po przebudzeniu.
Najbardziej popularny system przyjmowania to 5dni z rzędu a potem 2 dni przerwy i ponawiamy ten interwal czasowy raz za razem.

Na koniec bardzo ważna sprawa odnośnie dostępności i oryginalności hormonu. Najlepiej kupić w aptece, ale dostęp do takich rarytasów jest znikomy, jedynie osoba chora na karłowatość może dostać receptę na hormon wzrostu wiec nie liczcie na to ze go dostaniecie. Na czarnym rynku jest bardzo duży wybór, kopie aptecznych hormonów, podróbki i czasami coś lepszego.
My ze swojej strony możemy zdecydowanie polecić OXYTROPIN. Jest to hormon używany przez zawodników startujących w zawodach kulturystycznych. Jest przebadany i sprawdzony wiec można go używać bez żadnych obaw.
Można ten hormon oczywiście nabyć u nas https://najlepszekoksy.com/hgh-hormon-wzrostu/ tylko na specjalne zamówienie, w tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub e-mail.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Powrót do wszystkich wpisów


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone