Clenbuterol – Sklep Online – cennik i dawkowanie

Clenbuterol – od takich producentów jak Alpha Pharma Clinic Pharmax Shree Venkatesh Balkan Pharmaceutical Alpha Zeneca Royal Pharma – to środek, który znacząco wspomaga proces redukcji wagi. Każda osoba, która szuka sklepu gdzie można nabyć coś, dzięki czemu będzie w stanie schudnąć, powinna zwrócić uwagę właśnie na ten środek. Jest on znacznie lepszy od innych preparatów dostępnych na rynku zwłaszcza w stosunku cena do jakość.

Co warto wiedzieć o preparacie Clenbuterol? Przede wszystkim to, że jest on stosowanym na całym świecie lekiem na astmę. Przeważnie na rynku można spotkać tabletki zawierające 20mcg. Jest jednak możliwość znalezienia go w formie syropu czy też zastrzyków.

Lek ten odpowiada za stymulację centralnego układu nerwowego. Po jego spożyciu można oczekiwać zwiększenia noradrenaliny, adrenaliny oraz dopaminy w organizmie. W swoim działaniu przypomina on nieco efedrynę, z tym, że jest on mocniejszy.

A w jakich dawkach stosuje się Clenbuterol? Na samym początku należy rozpocząć kurację od małych dawek, wynoszących od 20 do 40 mg na dobę. Po jakimś czasie należy te dawki zwiększyć do 60 a nawet 100 mg na dobę. Trzeba pamiętać, aby nie stosować Clenbuterolu zbyt długo, ponieważ organizm może przyzwyczaić się do tego składnika. Przeciętnie cykl jego stosowania wynosi 2 tygodnie przyjmowania leku i 2 tygodnie odstawienia go. Należy jednak nie przekraczać 12 tygodni ogółem. Po tym czasie lek przestaje działać na organizm tak, jak działał wcześniej.

Zdecydowanie więc warto jest stosować Clenbuterol w momencie, w którym chce się zrzucić zbędną wagę. Warto podkreślić, że jest on stosowany nie tylko przez sportowców czy kulturystów, ale sięgają po niego zwyczajni ludzie, którzy po prostu mają problemy z własną wagą. Rozluźnia on mięśnie dróg oddechowych (właśnie dlatego jego pierwotnym zadaniem było leczenie astmy), przyśpiesza termo genezę, czyli zwiększa tępo wydatkowania energii i oczywiście pobudza, dzięki czemu człowiek jest w stanie zrobić więcej i czuć się lepiej.

Preparat Clenbuterol może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak też i przez kobiety. Dla najlepszych efektów warto trzymać się ustalonych cyklów.

opakowanie Clenbut ShreeVenkatesh
Clenbut tabletki 5×10 tab Shree Venkatesh

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
CLENBULASE od NANDA LABORATORIESCLENBULASENANDA LABORATORIES40mcg/1tab100tab110zł
Clenbuterol od Alpha ZenecaClenbuterolAlpha Zeneca40mcg/1tab100tab100.00 zł
Clenbuterol od Balkan PharmaceuticalClenbuterolBalkan Pharmaceutical0,04mg100tab140.00 zł
Astralean od Alpha PharmaAstraleanAlpha Pharma40mcg/1tab100tab120.00 zł
Clenbut od Shree VenkateshClenbutShree Venkatesh40mcg/1tab100tab120.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone