Anapolon

Anapolon to steryd anaboliczny stosowany doustnie. Cykl jego przyjmowania nie powinien jednorazowo trwać dłużej niż cztery tygodnie. Ma on naprawdę potężne działanie, a osoby które go stosują mogą liczyć się z tym, że przyrost masy mięśniowej oraz siły będzie ogromny.

Co warto wiedzieć o tym sterydzie? Przede wszystkim to, że silnie aromatyzuje. Można po nim zyskać nawet 10 kilogramów przyrostu masy mięśniowej w ciągu 3 tygodni przyjmowania. Po czasie trwania jednego cyklu należy zmienić przyjmowany środek, by nadal przyrost masy mógł być tak spektakularny.

Najczęściej Anapolon łączy się go z Testosteronem, Nandrolonem czy Winstrolem. Podczas przyjmowania tego sterydu nie tylko widać widoczne efekty w postaci dużego przyrostu mięśni, ale także chroni stawy przed kontuzjami. Trzeba jedynie uważać, ponieważ po odstawieniu efekty mogą szybko zniknąć.

Przyjmowanie tego środka wymaga posiadania dużego doświadczenia w łączeniu idealnej diety oraz treningu siłowego, a także w braniu innych środków niż Anapolon.

Przeciętne dawkowanie substancji Anapolon wynosi od 50 do 200 mg dziennie, chociaż bardziej zaawansowani zawodnicy mogą przyjmować więcej. Okres aktywnego działania tego składnika trwa od 8 do nawet 12 godzin, a działanie odczuwa się już od 3 dnia od przyjęcia pierwszej dawki. Trzeba także pamiętać, że wykrycie Anapolonu w organizmie może nastąpić nawet do 2 miesięcy od wzięcia ostatniej tabletki.

Odblokowanie natomiast powinno nastąpić po 18 godzinach od ostatniej tabletki.

Anapolon jest dobrym środkiem na szybkie zbudowanie sporej masy mięśniowej oraz siły. Po jego odstawieniu trzeba jednak uważać na efekty, jednak dobrze dobrana dieta i ćwiczenia, oraz zmiana sterydu na pewno pozwoli zachować je na dłużej. Dlatego też Anapolon powinni brać wyłącznie profesjonaliści, którzy w branży kulturystycznej działają od lat i niejeden cykl mają już za sobą!

Ważna informacja: w małych dawkach (do 25 mg dziennie) Anapolon może być brany przez ćwiczące kobiety.

Czytaj dalej ▼Ukryj ▲
MiniaturkaNameProducentStężenieIlośćCena
GAIALIC od GAIACORE PHARMAGAIALICGAIACORE PHARMA50mg/1tab60tab200zł
OXY-PRO od KUWAIT PROOXY-PROKUWAIT PRO25mg/tab100tab200.00 zł
Anapolon od Alpha ZenecaAnapolonAlpha Zeneca25mg/1tab100tab350.00 zł
Oxythol od Shree VenkateshOxytholShree Venkatesh50mg/1tab100tab400.00 zł
Oxydrolone od Alpha PharmaOxydroloneAlpha Pharma50mg100tab400.00 zł
Anapolon od Balkan PharmaceuticalAnapolonBalkan Pharmaceutical50mg100tab400.00 zł


 

EMAIL: najlepszekoksy@yandex.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ


NAJLEPSZE KOKSY 2015 Wszystkie Prawa Zastrzeżone